Абітурієнт України. Форум про ЗНО та вступ до ВНЗ

Офіційний сайт проекту Абітурієнт України. Інформаційний портал вступника до ВНЗ. Все, що необхідно знати про ЗНО

УВАГА! На цьому форумі писати повідомлення та створювати нові теми можуть абсолютно ВСІ, навіть не зареєстровані користувачі.

Про переваги реєстрації на форумі читайте тутВи не підключені Вхід або із збереженням

Переваги реєстрації на сайті

Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Admin

Admin
Admin
Проект "Абітурієнт України" - це перший український форум, який об'єднує в собі всіх майбутніх студентів. Зараз в інтернеті достатньо велика кількість сайтів, де можна ознайомитись з різного роду інформацією стосовно ЗНО чи вступу до ВНЗ. Але, в той же час, майже немає сайтів, де абітурієнти можуть вільно спілкуватися і ділитися досвідом стосовно тих чи інших питань вступної кампанії. Ми вирішили цю проблему, і тепер місце зустрічі всіх вступників називається "Форум Абітурієнт України".

На форумі все направлено на свободу і зручність спілкування, тому писати повідомлення та створювати нові теми можуть абсолютно ВСІ користувачі, навіть не зареєстровані! Це робить наш форум неймовірно зручним і цікавим, адже іноді процес реєстрації займає більше часу, ніж написання простого повідомлення в темі форуму. Але, в той же час, зареєстровані користувачі мають більше можливостей на сайті, про них далі детальніше.

1. Сповіщення про відповідь - зареєстровані користувачі мають можливість налаштувати отримання інформаційного повідомлення, коли на їх питання на форумі хтось відповідає. Гості не мають такої можливості і можуть слідкувати за активністю своєї теми тільки в ручному режимі.

2. Зв'язок з учасниками форуму - гості сайту не можуть відправляти особисті повідомлення або повідомлення на пошту зареєстрованим користувачам. Також ніхто з відвідувачів форуму не може зв'язатися з гостями особисто, лише через повідомлення у створеній гостем темі форуму.

3. Відсутність коду перевірки - зареєстрованому користувачу не треба кожен раз вводити свій логін і код перевірки захисту ві спаму. Повідомлення публікуються відразу після натиснення кнопки відправити.

4. Цитування повідомлень - зареєстровані користувачі можуть використовувати функції цитування і мульти-цитування попередніх повідомлень. Це дуже зручно, коли хочете відповісти не на загальну тему форуму, а на конкретне його повідомлення

5. Можна прикріпити підпис - під кожним Вашим повідомленням на форумі буде автоматично розміщуватися заданий Вами підпис. В ньому можна розмістити будь-яку інформацію: гумористичну, пізнавальну і навіть рекламну. Крім того, гостям форуму не видно підписів зареєстрованих користувачів

6. Доступні зовнішні посилання - для зареєстрованих користувачів доступні всі зовнішні посилання, які публікуються на форумі. Також вони мають можливість розміщувати їх в своїх повідомленнях, на відміну від гостей форуму.

І ще ціла купа різних невеликих особливостей. Тож, щоб бути в курсі нової і цікавої інформації, просимо Вас зареєструватися і приєднатися до нашої спільноти. Разом ми сила!


_________________
ЗНО на 200 - це легко! Для цього треба просто все вивчити)

На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі

 

Рейтинг@Mail.ru

© Проект "Абітурієнт України". Всі права захищені
Pablo da Vinci